Ferma

Jesteśmy firmą rodzinna prowadzącą odchowalnie kurcząt ogólnoużytkowych od 1989 roku. Początki drobiarstwa w naszej rodzinie sięgają roku 1962 kiedy to Andrzej i Jadwiga Drozd podjęli pracę w Zakładach Drobiarskich w Tomaszowie Mazowieckim.

W 1978 roku po powrocie w rodzinne, lubelskie strony łączyli pracę w Lubelskich Zakładach Drobiarskich z własną działalnością drobiarską. Od 1989 roku drugie pokolenie rodziny: Andrzej i Joanna Drozd prowadzą odchowalnie kurcząt ogólnoużytkowych. Swoją działalność prowadzimy w miejscowości Nowa Wólka 48A w powiecie łęczyńskim.

Odchów prowadzony jest pod nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łęcznej. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami: wylęgarnią Zarodowej Fermy Kur RSZEW, wytwórnią mieszanek paszowych AGROPOL w Motyczu i lekarzem weterynarii Maciejem Erdem z Lublina.

Efektem tej współpraca są klienci zadowoleni z zakupionych w naszej odchowalni kurcząt. Dzięki pisklętom pochodzącym z jednej z najlepszych wylęgarni w Polsce, odpowiedniemu programowi profilaktyki weterynaryjnej oraz przestrzeganiu zasad reżimu zootechnicznego, oferujemy kurczęta spełniające oczekiwania naszych klientów. Od kilku lat w działalności odchowalni aktywnie uczestniczy trzecie już pokolenie rodziny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Comments are closed.